VIDEO: cietsirdīga slepkavība! Mednieks Tukuma pusē nošauj divus mājas suņus

9 komentāri

Tukuma pusē pie Slampes acīmredzot kāds mednieks ļoti nemīl klaiņojošus suņus, ja pat ir gatavs gaišā dienas laikā šaut pa noklīdušiem vācu aitu sugas suņiem, kuri nav agresīvi, bet pat drīzāk cilvēkam draudzīgi.

Liela traģēdija notikusi Lejaspunduru saimniecībā. Turpat mājas pievārtē nošauti divi vācu aitu sugas suņi. Dzīvnieki pamukuši no sētas un aizskrējuši tuvējā mežiņa virzienā. No turienes atskanējuši kādi pieci vai seši šāvieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aiznākamajā dienā piezvanījis kāds kaimiņš un pavēstījis, ka redzējis beigtus dzīvniekus mežmalā. Izsaukta policija. Dzīvnieku mirstīgās atliekas savāktas, bet tas arī ir viss, kas saimniekiem šobrīd zināms. Ruta uzsver, ka Slampes pusē šaudīšanās pa labi pa kreisi ir regulāra parādība, un vienreiz tam būtu jāpieliek punkts.

Policijā saka, – šai lietai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība kā jebkurā lietā, kur izmantoti šaujamieroči. Ja jūsu rīcībā ir lietderīgas ziņas, kas var palīdzēt noskaidrot šāvējus, ziņojiet Tukuma policijai.

Foto

Video

9 komentāri

TOP komentāri

 • Uldis
  +2

  Uldis

  Pareizi,suņiem jādzīvo īpašnieka teritorijā ne jāklīst pa ceļiem,mežu.Saimnieki,uzpasējat savus mīluļus !

  12.05.2016 14:53

 • xander
  +2

  xander

  Kad vienreiz cilcēkiem pieleks, ka savus suņus nav jālaiž bizot apkārt ne laukos, ne oilsētā

  10.05.2016 18:40

 • Vērotājs.
  +1

  Vērotājs.

  Ko suņi mežiņā darīja? Un kur ir teikts ka viņi parasti neskrien arī tālāk.Cik nav rādīti kadri ar saplēstām stirnām pie barotavām. Tik nevainīga tā bilde acīm redzot nav....

  10.05.2016 16:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas