VIDEO: Bolderājā tiek iznīcināta tūkstošiem eiro vērta premium klases viltota alkohola krava

1 komentārs

Vakar, šodien un rīt  Valsts ieņēmumu dienests (VID) iznīcina Vācijas uzņēmumam Entercon Ost West Handels piederošu viltotu alkoholisko dzērienu kravu. Preču zīmes īpašnieks ir sniedzis atzinumu VID, ka preces neatbilst oriģināliem ražojumiem un atzīstamas par viltotām, informē VID.

Dzērienu pudeļu pārsišana uzticēta vīriem ar dzelzs nerviem, kuri uzticēto uzdevumu izpilda bez jebkādām emocijām. Izturot emocionālās noturības testu, reibinošo dzērienu iznīcināšana tiek atļauta arī raidījuma Bez Tabu komandai.

Šī ir lielākā premium klases alkohola iznīcināšana pēdējo 10 gadu laikā. Speciālisti konstatējuši, ka pirms diviem gadiem caur Latviju vestais alkohols ir viltojums. To apstiprina arī preču zīmes īpašnieks, turpretī kravas īpašnieki pārmetumus noraida un sola turpmāk nesadarboties ar Latviju, jo radīti 240 tūkstoši eiro lieli zaudējumi.

http://www.tvplay.lv/parraides/ugunsgreks/606674?autostart=true

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
1 komentārs

TOP komentāri

  • Jānis TG
    0

    Jānis TG

    Bija gadā dzira! Dzeram uz velna paraušanu! :D

    23.04.2015 21:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas