VIDEO: Auto un tramvaja sadursme paralizē satiksmi Rīgā

0 komentāri

Agrā piektdienas pēcpusdienā, kad galvaspilsētā jau palēnām veidojās sastrēgumi, par pāris nervus kutinošiem momentiem kā arī daļēji bloķētu ielu pašā pilsētas centrā parūpējusies kāda tramvaja vadītāja.

Īsi pēc diviem dienā, krustojumā pie Nacionālā teātra sadūries tramvajs un kāda vīrieša stūrēts Citroen. Autobraucējs pieļauj, ka vaina šajā situācijā jāuzņemas tieši sabiedriskā transporta vadītājai, jo tramvajs izkustējies brīdi, kad tam dedzis aizliedzošais signāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzreiz pēc negadījuma tuvējās ielās izveidojies iespaidīgs sastrēgums un tramvaja vadītāja izsaukusi Rīgas Satiksmes avārijas dienestu, bet vairums sabiedriskā transporta pasažieru izvēlējušies tālāko ceļu veikt kājām.

Tikai dažas minūtes pēc notikušā avārijas dienesta vīri piefiksēja negadījuma iesaistīto transporta līdzekļu atrašanās vietu un aizvācot desmitiem tonnas smago šķērsli, atjaunoja kustību šajā krustojumā. Savukārt abu braucamo vadītājiem, nāksies šeit vēl uzkavēties, lai ar ceļu policistu palīdzību tiktu skaidrība, kurš tad īsti vainojams notikušajā.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas