Vērīgi kaimiņi palīdz notvert dzīvokļa apzadzēju

0 komentāri

Pagājušās svētdienas vēlā vakarā Rīgas Ķengaraga iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu mājas dzīvokli Maskavas ielā, kur notikusi zādzība. Dzīvokļa saimnieku nebija mājās, tomēr kaimiņi pamanījuši aizdomīgus trokšņus, tādēļ izsaukuši policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka zaglis, uzlaužot balkona durvis, bija iekļuvis dzīvoklī un nozadzis kažoku un zābakus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti turpat netālu no ēkas aizturēja 1984. gadā dzimušu vīrieti, tāpat pie ēkas tika atrastas arī zagtās mantas. Tās tika atdotas to likumīgajiem īpašniekiem. Aizturētais, kurš jau iepriekš bija tiesāts par zādzību, atzina savu vainu noziegumā.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka aizturētais vīrietis ir saistīts vēl ar vismaz deviņām līdzīgām zādzībām.

Šobrīd par zādzību, iekļūstot dzīvoklī, ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajam vīrietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem. Vakar aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas