Vērienīgi policijas reidi Ķengaragā un Pļavniekos! Pārbaudītas 75 personas

0 komentāri

Vakar, 8. februārī, Valsts policija Ķengaragā un Pļavniekos rīkoja profilaktiskos pasākumus. To mērķis bija konstatēt iespējamos gadījumus, kas saistīti ar narkotiku un alkohola nelikumīgu apriti, kā arī konstatēt citus iespējamos likumpārkāpumus.

Reidā piedalījās Rīgas reģiona Ķengaraga iecirkņa, Ogres iecirkņa, Siguldas iecirkņa un Saulkrastu iecirkņa policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopā no pulksten 19.00 līdz 04.00 tika pārbaudītas 75 personas, tostarp 51 autovadītājs. Astoņām personām tika izrakstīti administratīvo pārkāpumu protokoli: divos gadījumos par dzīvesvietas nedeklarēšanu; vēl divos gadījumos par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

Tika aizturēts arī viens automašīnas vadītājs alkohola reibumā. Iereibušais šoferis nepakļāvās policijas aicinājumam apturēt automašīnu un metās bēgt. Vestienas un Vietalvas ielu krustojumā viņš nesavaldīja stūri un ietriecās stabā. Uz notikuma vietu tika izsaukta Ceļu policija.

Tāpat trim personām izrakstīts protokols par identitātes slēpšanu, jo personas atteicās nosaukt savus datus.

Profilaktisko pasākumu laikā tika aizturēts arī 1995. gadā dzimis vīrietis, kurš bija meklēšanā par izvairīšanos no cietumsoda, kas viņam bija piespriests par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas