Ventspils “Romeo un Džuljetas” sāga: aizbēgušie jaunieši atsakās komentēt iemeslus, kādēļ pazuda

0 komentāri

Par Kurzemē pazudušo jauniešu – Vanesas un Mārtiņa – atrašanos radinieki jau paziņojuši policijai, taču plašāku informāciju par to, kur jaunieši bijuši, ko darījuši un kāpēc bija aizbēguši, policija nesniegs, vēsta raidījums Degpunktā.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja – februāra vidū policija lūdza iedzīvotāju palīdzību, lai noskaidrotu divu jauniešu atrašanās vietu. Iegūtā informācija toreiz liecināja, ka 1999. gadā dzimusī ventspilniece Vanesa Apkalne un 1996. gadā dzimušais liepājnieks Mārtiņš Šķuburs prom devušies kopā. Tagad noskaidrojies, ka mūsdienu Romeo un Džuljeta jau 20. martā atgriezušies mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ventspils pazudušais pusaudžu pārītis labprātīgi pārradies mājās

Abu jauniešu meklēšanā bija iesaistījušies Valsts policijas Ventspils un Liepājas policijas iecirkņi. Tāpat tika lūgta sabiedrības palīdzība un izplatīta informācija sociālajos tīklos.

12. februārī Liepājā no savas dzīvesvietas izgājis un nav atgriezies 1996. gadā dzimušais Mārtiņš Šķuburs, kā arī Ventspilī savās mājās nav atgriezusies 1999. gadā dzimusī Vanesa Apkalne.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas