Ventspilī gāzes sprādzienā cietusi deviņu stāvu ēka

1 komentārs

Vakar, 28. februārī, Ventspilī, Saules ielā, kādā deviņu stāvu mājā notika gāzes eksplozija, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Sprādziens notika septītā stāva dzīvoklī. Eksplozijā tika deformēta ēkas ārsiena sestajā un septītajā stāvā. Pēc eksplozijas izcēlās ugunsgrēks. Dega virtuve un koridors astoņu kvadrātmetru platībā. Glābēji no ēkas evakuējuši 21 iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksplozijā cietušā dzīvokļa iemītniece, 60 gadus veca sieviete, tika nogādāta slimnīcā veselības pārbaudes veikšanai.

Ēku apsekoja būveksperti, kuri atļāva iedzīvotājiem atgriezties dzīvokļos. Netika atļauts atgriezties trīs dzīvokļu iemītniekiem.

Savukārt šorīt Ķekavā, Saulgožos, dega vienstāva dzīvojamā māja 120 kvadrātmetru platībā. Cilvēki ugunsgrēkā nav cietuši.

Kopā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 22 ugunsgrēki, no tiem septiņi bijuši Rīgā. Kurzemē divus ugunsgrēkus izraisījuši kūlas dedzinātāji. Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši vai gājuši bojā.
VUGD darbinieki piedalījušies 11 glābšanas darbos.

Skaties galeriju!

1 komentārs

TOP komentāri

  • milda
    0

    milda

    tantuks gribēja uztaisīt kandžu

    01.03.2015 16:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas