Velozagļu “augstākā pilotāža” – dzērumā uz ielas atņemt divriteni kādam zēnam…

0 komentāri

Kādu neģēli šajās brīvdienās piemeklējis prāta aptumsums – viņš, sadzēries stiprināto alu, pamatīgā žvingulī centies atņemt kādam puikam velosipēdu. Ar ko tas beidzies?

Sestdienas pievakarē Ziepniekkalnā, laikā, kad uz ielām un pagalmos bijuši vēl gana daudz cilvēku, kuri tvēruši pēdējos saules starus, kāds puika piedzīvojis ļaundara uzbrukumu. Nejauši sastapts pretimnācējs, atņēmis skolnieka velosipēdu un centies aizlaisties, bet apzagtais zēns lūdzis policistu palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzklausot zēna lūgumu, policisti neveiksmīgo garnadzi atveduši līdz policijas auto. Viņa vienīgais pienākums bijis mierīgi pastāvēt, līdz likumsargiem izdodas pārbaudīt personas datus.

Visticamāk, aizturētais šos notikumus Valdeķu ielā tā īsti pat neatceras! Tāpat grīļodamies, apķēris divlitrīgo alus pudeli, viņš sagaidījis policistu aicinājumu sekot uz iecirkni.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas