Velosipēdists sabrauc mazu meitenīti uz “aizlaižas” no notikuma vietas

0 komentāri

Pēdējā laikā arvien vairāk fiksēti negadījumi ar velosipēdistu dalību – dažos no tiem cieš gājēji, bet citos viņi paši kļūst par upuriem.

Trešdien nepatīkams incidents notika Jūrmalas parkā Liepājā – uz gājēju un veloceliņa kāds riteņbraucējs uzbrauca septiņus gadus vecai meitenītei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Velosipēdista personība nav noskaidrota, jo viņš aizbēga no notikuma vietas, savukārt cietusī meitenīte nogādāta slimnīcā.

Negadījums uz velosipēda fiksēts arī Rīgā, taču šoreiz par upuri ir kļuvusi kāda velobraucēja, kurai Kārļa Ulmaņa gatves un Upesgrīvas ielu krustojumā, vadot Škota Octavia, uzbrauca kāds 1964. gadā dzimis vīrietis. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Vēl viens nepatīkams satiksmes negadījums noticis 11. novembra krastmalas un Kaļķu ielu krustojumā Rīgā. Tur kāds 1973. gadā dzimis BMW 530 vadītājs sabrauca 1983. gadā dzimušam velobraucējam, kurš ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas