Veicot remontdarbus, vīrietis nokrīt no otrā stāva un gūst smagas traumas

0 komentāri

Ceturtdienas pusdienlaikā klusajās Saulkrastu ieliņās atskanējušas sirēnu skaņas. Mediķi steigušies uz vienu no privātmājām, kur remontdarbu laikā nopietni cietis kāds sirms vīrs.

Visticamāk, kungs piezemējies uz kādas cietas virsmas, tādēļ dakteriem, lai glābtu viņa dzīvību nācies krietni pastrādāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā šajā situācijā mediķiem neizdevās iegūt skaidrojumu, kā tieši notikusi nelaime, izmeklēšanā iesaistīti arī likuma sargi.

Viena no versijām liek domāt, ka cietušais nav dzīvojis šajā namā, bet gan, kā strādnieks veicis remontdarbus, tādēļ iespējams par šo gadījumu ieinteresēsies arī darba inspekcija.

Kā stāsta mediķi, nereti nākas steigties palīgā cilvēkiem, kuri vieglprātības, vai vienkārši kādas nelaimīgas sakritības pēc, darba vietā vai darba laikā cieš negadījumos un krīt no dažādiem augstumiem. Vairumā gadījumu šādi kritieni beidzas slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas