Ved kontrabandas cigaretes un grib ”atpirkties” ar 580 eiro kukuli

0 komentāri

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, pagājušajās brīvdienās 1. un 2. aprīlī, policijas darbinieki par kukuļdošanu aizturējuši divus autovadītājus un pie viena no autovadītājiem atsavināja 10 000 cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

VP ZRP KPB Patruļpolicijas darbinieki 1967. gadā dzimušu vīrieti, kurš vadīja transportlīdzekli,  apturēja 1. aprīlī pēc pulksten 16.00 Jelgavas novadā Platones pagastā uz autoceļa A8 53. km.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tika konstatēts, ka automašīnas salonā tiek pārvadātas 10 000 cigarešu ar nosaukumu Minsk Superslim. Savukārt, lai netiktu saukts pie atbildības likuma kārtībā, automašīnas vadītājs, kurš ir Lietuvas pilsonis, mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus, dodot 580 eiro, pēc kā tika aizturēts un pret viņu uzsākti divi kriminālprocesi par kukuļdošanas mēģinājumu un par nelegālo akcizēto preču pārvadāšanu un glabāšanu.

Brīvdienās, 2. aprīlī, pulksten trijos naktī Jēkabpilī policijas darbinieki aizturējuši arī otru negodprātīgo autovadītāju.  1992. gadā dzimis vīrietis, kurš vadīja transportlīdzekli 2.53 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības, mēģināja piekukuļot policistus. Autovadītājs aizturēts un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Zemgales reģionā šogad policisti aizturējuši jau 31 autovadītāju par kukuļdošanu. No kopējā skaita visvairāk aizturēti autovadītāji Bauskā – 7, Jelgavā – 7 Jēkabpilī – 6, Dobelē – 5, Aizkrauklē – 4, Tukumā – 2. Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas