Vecumnieku pagastā jaunieši piekauj sievieti, aizdedzina drēbes un atgriež gāzes balonu

2 komentāri

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Bauskas iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki aizturējuši piecas personas par nežēlīgu nozieguma izdarīšanu Vecumnieku pagastā. Šā gada 8. decembrī Vecumnieku pagastā piecu personu grupa – 1996. un 1988. gadā dzimušie vīrieši, divas nepilngadīgās 1999.,1998. un 1993. gadā dzimusī jauniete ap pulksten 5.00 uzmeklējuši privātmāju, iegājuši tajā un, izmantojot vardarbību pret 1957. gadā dzimušo sievieti, pieprasīja viņai naudu.

Sieviete tika vairākas reizes nežēlīgi sista, pēc tam tika pārmeklēta māja. Neatrodot naudu, mājā dzīvojamā istabā un vēl citā telpā aizdedzinājuši esošās drēbes, izsituši mājas logus un atgriezuši gāzes balonu, atstājot sievieti bezpalīdzības stāvoklī.

Saņemot informāciju par to, ka Vecumnieku novadā izdarīts noziegums pret sievieti, mēģinot nodedzināt māju,  Bauskas iecirkņa policijas darbinieki, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, aizturēja piecas personas, kuri ir Vecumnieku pagastā dzīvojošie.

No piecām aizturētām personām divi vīrieši – 1996. gadā dzimušais ir agrāk vienu reizi tiesāts un 1988. gadā dzimušais septiņas reizes tiesāts. Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots, vai aizturētās personas nav saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu un par slepkavības mēģinājumu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Inese rinkmane
  0

  Inese rinkmane

  Šos jaunos cilvēkus vajag aizsūtīt uz Sibīriju pie usūrijas tīģeriem.

  11.12.2014 15:31

 • Ruta
  0

  Ruta

  Kad pirms gada kāds jauniešu bars pagasta centrā Peciņam izsita mājai visus stiklus, tad visi klusēja. Pat pagasta Valsts Policijas pārstāvji ieteica lai pret jauniešu baru atsauc iesniegumu, jo paši pēcāk saprata, ka ir sūū, un sastikloja visas izsistās rūtis. Šoreiz, laikam, nedaudz pa daudz atļāvušies, ko policija nevar pietušēt.
  Prieks, ka pagasta atbildīgās personas tikai slavē pagastu ar vizuālo sakārtošanu un citiem sūū, kaut gan tik daudz ir kā strādāt sabiedrības labā.

  11.12.2014 15:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas