Vecākiem, kas apsūdzēti savu bērnu seksuālā izmantošanā, piespriež 11 un 18 gadus cietumā

0 komentāri

Daugavpils tiesa piespriedusi cietumsodu tēvam un mātei, kas tika apsūdzēti savu bērnu seksuālā izmantošanā, portālam Skaties.lv pauda Daugavpils tiesas pārstāve Žanna Vasiļonoka. 

Mātei cietumā par bērna izmantošanu nāksies pavadīt 11 gadus, bet tēvam – 18 gadus un vienu mēnesi. Piespriestais sods saskan ar to, ko vecākiem prasījis prokurors. Tāpat abiem vecākiem piemērota arī probācijas uzraudzība uz trim gadiem, pauda Ž. Vasiļonoka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar prokuratūras apsūdzību gan māte, gan tēvs trīs mēnešus vardarbīgi apmierinājuši dzimumtieksmi ar savu mazgadīgo bērnu. Savukārt tēvs izmantojis vēl divus savus mazgadīgos bērnus. Noziegumi tika izdarīti laikā no 2008. līdz 2013. gadam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas