Vasaras trakums klāt?! Iereibušu jauniešu izklaides beidzas bēdīgi

0 komentāri

Kāda jauniešu četrotne, kas vizinājusies ar motorolleriem, nesen piesaistījusi policistu uzmanību. Tad, kad viņi apturēti, atklājies, ka labi vien bija – lai arī jauniešiem nu pienākas sods, iespējams, policistu iejaukšanās novērsusi vēl lielāku nelaimi.

Sastapšanās ar skolēniem bijusi pavisam negaidīta, taču kompānijas ērmīgais izskats un visai noskrandušie braucamrīki, nav ļāvuši policistiem, tā vienkārši pabraukt garām, stāsta likumsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abiem puišiem, kuri pilotējuši motorizētos spēkratus un viņu pasažierēm netiek dota pat iespēja aizlaisties. Policisti veikli apgriež savu auto un nostājas motorolleru ceļā.

Abiem jaunajiem motobraucējiem nācās saņemt pārkāpumu protokolus, pēc kā viens no puikām turpat notikuma vietā tika nodots vecākiem, kuri ieradušies viņam pakaļ, bet otrs nonācis policijas iecirknī, no kurienes mājās varējis doties tikai tēva pavadībā.

Abi braucamrīki vismaz uz laiku nodoti Valsts policijas pārziņā.

Jācer, ka šis piedzīvojums, kurš, par laimi, beidzies bez sāpīgām sekām, liks abiem draugiem un viņu jaunajām sirdsdāmām nākamreiz padomāt.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas