Vandaļi izdemolē Bauskas novada ciema veikaliņu

2 komentāri

Bauskas novada Vecsaules pagasta Ozolaines ciemā ir viens vienīgs neliels veikals, kur vietējiem iedzīvotājiem nopirkt sev ikdienā nepieciešamās preces. Priekšstats par šādās vietās valdošo mieru, klusumu un kārtību ir maldīgs. Izrādās, – ja veikals, kur iepirkties, ir tikai viens, līdz ar to – veikals, kuru mēģināt apzagt, izdemolēt vai citādi apskādēt, arī ir tikai viens.

Pagājušajās brīvdienās naktī veikalā mēģinājis iekļūt kāds zaglis. Lauzis durvis kā spējis, taču nav varējis dabūt vaļā. Darbiniece saka, – tas neesot pirmais gadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Darbinieki sliecas domāt, ka vandaļi bijuši vietējie, nevis garāmbraucēji. Savukārt veikals esot aprīkots ar signalizāciju. Tas tā – citiem neliešiem zināšanai. Ja nu vēl kāds nakts vidū izdomā ar varu nākt pakaļ kādiem ļoti svarīgiem produktiem.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vietejais
  0

  Vietejais

  Vispar traki bija labas pardevejas pieradam neskaitit lidzi,bet tagad riebjas iet veikala jo ta maza jauna tiesam krapjas, nem tevi apsmaukt acis skatidamas un ja tu vinu pieker tad vina kludijusies,vai tada vispar var var stradat par pardeveju

  30.01.2015 18:15

 • Vietejais
  0

  Vietejais

  Censas veikalu apzagt zagli ,bet mus pircejus censas apzagt pardeveja maza Mara,jauna ,bet ar apgriezieniem.Jau visa Ozolaine runa par vinas krapsanas gadijumiem.

  30.01.2015 16:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas