Valsts robežsardze šonedēļ izraidīs 30 vjetnamiešus

1 komentārs

Valsts robežsardze šonedēļ izraidīs no valsts 30 nelegālos imigrantus no Vjetnamas, kuri par nelegālu robežas šķērsošanu bija izcietuši pāris mēnešu ilgu cietumsodu.

Lielāko daļu vjetnamiešu izraidīšanas izdevumu segs Eiropas Savienība (ES). Šī vjetnamiešu grupa patvērumu Latvijā nebija pieprasījusi. Līdz ar Vjetnamas pilsoņu izraidīšanu nedaudz atbrīvosies telpas Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Centrā kopumā ir paredzētas 84 vietas nelegālajiem imigrantiem, taču ir arī 28 vietas Valsts policijas ēkā Daugavpilī.

Robežsargi norāda, ka, pieaugot robežpārkāpēju skaitam, vietu skaits izmitināšanai krasi sarūk. Jāpiebilst, ka Krāslavas novadā pagājušā nedēļā par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēti 28 Irākas pilsoņi.

Šī ir lielākā vienā reizē aizturētā nelegālo imigrantu grupa.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Velta Kociņa
    0

    Velta Kociņa

    Apmetīs līkumiņu pa Krievzemi un būs atkal klāt ...

    05.10.2015 23:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas