Vai iedzīvotājs drīkst šaut uz noziedznieku? 90. gados par to nebija divu domu…

2 komentāri

Deviņdesmitajos sprādziena vai šāviena troksni gadījies dzirdēt ne vienam vien pilsētniekam. Pārsvarā gan šaujamos lietā likuši ļaundari, kuri uzglūnējuši bankām, inkasatoriem vai vienkārši līdzcilvēkiem, bet citkārt skaļu prettriecienu noziedzīgajai pasaulei devuši kārtības sargi.

Tomēr, kā atklāj arhīva materiāli, gadījies arī, ka pie pistoles vai revolvera ķērušies mierīgie iedzīvotāji. Piemēram, kāds kungs nakts aizsegā pie sava automobiļa ievērojis zagli, tādēļ paķēris pistoli un devies pretim ļaundarim. Jau brīdi vēlāk atskanējis šāviens, un lodes ķertais zaglēns sabrucis uz zemes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Sacaurumotais zaglis ar “ātro palīdzību” nonācis slimnīcā, bet šāvējam turpmākās dienas nācies pavadīt iecirknī, skaidrojot katru savu soli un darbību. Šie notikumi raisījuši plašu diskusiju sabiedrībā par to, vai šaujamieroča lietošana pret ļaundari ir adekvāta un attaisnojama.

Gandrīz divdesmit gadus vēlāk šāviena trokšņi jau sen aizmirsti. Arī iespēja tādu izdzirdēt gandrīz vai līdzinās nullei. Protams, ar retiem un skaļiem izņēmumiem, kad noziedzniekiem tiek dots skaidrs signāls par to, ka ir ļaudis, kuri negrasās klanīties viņu kriminālo iegribu priekšā.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
  +1

  Olita Niedrite

  Nezinu vai Latvijā atradīsies tēvs, kurš redzot, ka viņa meitu izvaro lopisks melnīgsnējo bars, viņus neapšaus...

  08.10.2015 12:45

 • Agris
  0

  Agris

  Vai Jūs domājat, ka rīcība būtu citādāka, ja tas būtu balto bariņš?

  08.10.2015 14:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas