Vai atriebība? Pēc strīda ar vīrieti kādai Ogres iedzīvotājai naktī aizdedzina šķūnīti

0 komentāri

Ogrē kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā sestdienas naktī aizdedzināts šķūnis. Mājas iedzīvotāji policijai norādījuši uz aizdomās turamo, viņš esot aizturēts, bet pēc tam atbrīvots. Vietējiem ir aizdomas, ka vīrietis palaists vaļā, jo ir policijas ziņotājs.

Sestdienas naktī ap pulksten četriem Tirgoņu ielas 16 nama pagalmā uzliesmojis šķūnis. Šīfera sprakšķēšanu izdzirdējis kāds mansarda iedzīvotājs un skrējis skatīties. Saprotot, ka pats netiks galā ar postažu, saucis ugunsdzēsējus un modinājis kaimiņus. Aizdedzies tieši Aleksandras šķūnītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābēji liesmas apdzēsuši ļoti īsā laikā un, tikai patiecoties viņiem, neuzsprāga šķūnītī esošie gāzes baloni, un liesmas nepārmetās uz māju. Aleksandra domā, ka notikušais ir atriebība. Vienudien viņa izšķīrusi briestošu kautiņu, kura iniciators esot bijis tieši dedzinātājs. Sieviete pauž nožēlu, ka policija viņu atbrīvojusi.

Skaties foto:

Pēc tam ugunsgrēka vaininieks tajā pašā naktī bija aizturēts, bet kaut kādu iemeslu dēļ atbrīvots, un viņš turpina mierīgi staigāt. Aleksandrai ir bail, ka dedzinātājs sācis ar šķūni, bet beigs ar māju – ja naktī tai pielaidīs uguni, sekas var būt nelabojamas.

Kā noskaidrots Ogres policijā, dedzināšanas lietā izmeklētāji patiešām aizturējuši kādu 33 gadus vecu vietējo iedzīvotāju, taču viņš nopratināts un palaists, jo norādījis, ka viņam ir alibi – tonakt esot bijis divās spēļu zālēs. Vīrietis par savām liecībām parakstījies, kas nozīmē, tikai vienu – ja policisti noskaidros, ka viņš melo, tiks ierosināts kriminālprocess par nepatiesu liecību sniegšanu.

Savukārt saistībā ar ugunsgrēku šobrīd uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Aizdomās turamā statuss pagaidām nevienam nav piemērots.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas