Vai 180 eiro ir “veiksmīgs” laupījums? Trim džentlmeņiem par to draud dzīve aiz restēm

0 komentāri

Ir noziegums, un ir arī sods. Par jautrā prātā pastrādātām zādzībām uz tiesas sola būs jāsēžas trim vīriešiem no Ogres.

Pagājušajā nedēļā no Ogres pienāca ziņas par īstu automašīnu apzadzēju uzlidojumu. Caur pilsētu bija gājuši zagļi, situši daudzām mašīnām logus un ņēmuši visu pēc kārtas. Nozagta ēvele, transformators un putekļu sūcējs, sānu atpakaļskata spoguļa stikls, kā arī video reģistrators, navigācijas sistēma,  skrūvgriezis, zāģis un frēze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan informācija par noziedzniekiem sākotnēji bija skopa, policisti jau tad solīja – vainīgos viņi notvers. Un izrādījās, ka solījumi nav velti. Aizturēti trīs vīrieši.

Pārdodot sazagtās mantas, vīrieši bija nopelnījuši vien 180 eiro. Tādēļ viens no vīriešiem tagad ir aiz restēm, jo policisti uzskata, ka viņš nekādi nelabosies. Pārējie tiesu gaida uz brīvām kājām. Viņiem gan draud pat 5 gadi aiz restēm.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas