Uzmanies! Tunelī pie Origo spieto čigānietes, kuras ”aptīra” garāmgājējus

18 komentāri

”Esiet visi ļoti uzmanīgi Rīgā, centra tunelī, kas iet no Origo. Tur uzdarbojās kādas 10 čigānietes, kuras sadalījušās pa bariņiem – sāk sekot potenciālajiem upuriem no aizmugures un naski mēģina izvilkt no somām, kabatām mantas. Sargiet sevi un savas mantas,” vēsta ieraksts Facebook.

Tuneļi tāpat kā sabiedriskais transports ir vieta, kur jāpiesargās no kabatzagļiem – tie viegli saplūst ar pūli un darbojas tik veikli, ka par pastrādātu zādzību var nojaust vien pēc vairākām stundām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ aicinām neatstāt savas mantas bez uzraudzības, īpaši pievēršot uzmanību tam, lai soma, kurā atrodas maks, atslēgas vai kādi svarīgi dokumenti, vienmēr ir aizvērta un atrodas tuvumā.

Padodiet tālāk šo ziņu, lai cilvēki uzmanās. Esiet piesardzīgi!

18 komentāri

TOP komentāri

 • Annija
  +1

  Annija

  Vel jau ir tas kas pie Origo vazajas un prasa ka tikt lidz lidostai. Kad vinam atbildi vinas sak prasit naudu, un pec tam uzbazigi liek tev smarzas nopirkt. 3 reizes jau man sadi piekasijas, un katru reizi citas ciganietes. Pat ignorejot vinas staiga pakal un tas smarzas baz tev rokas un prasa par vinam samaksat.

  27.09.2015 12:27

 • ASĀ NĀTRE
  +1

  ASĀ NĀTRE

  Kas tad viņiem būtu darāms? Ja akurāt kas nopietnāks notiks, ieliks paziņojumu un cilvēki vainīgo noķers. Atliks tik Goda rakstu saņemt par izcilu dienesta pildīšanu.....

  23.09.2015 13:18

 • zuze
  +1

  zuze

  nezkur tad ''varonīgā'' policija palikusi?

  23.09.2015 11:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas