Uzmanies! Šis vīrietis ir iesaukts par “Magnētu”, un tagad viņam uz pēdām ir policija…

0 komentāri

Ja pazīstat kādu ar iesauku Magņits, noteikti ir vērts šajā stāstā ieklausīties, tomēr, pat ja jūsu paziņu lokā nav cilvēks ar šādu iesauku, ieskatieties policistu publicētajos fotoattēlos.

Valsts policijas izmeklētāji lūdz palīdzību kāda vīrieša meklēšanā. Tā kā aizdomās turētais nelikumīgi iegūtās naudas izņemšanai izmantojis vairākus bankomātus galvaspilsētā, kārtības sargiem ir izdevies iegūt viņa attēlus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas šī persona dzīvo Sarkandaugavā, un viņa iesauka varētu būt Makss vai Magņit. Ja varat kā līdzēt kārības sargiem, zvaniet uz sekojošajiem tālruņa numuriem (67090971, 67090900 vai 110) vai personīgi vērsieties tuvākajā policijas iecirknī.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas