Uzmanies! Puteņa un slideno ceļu dēļ svētdien notikušas jau 34 avārijas!

0 komentāri

Svētdien, 3. janvārī, puteņa dēļ pieaudzis reģistrēto ceļu satiksmes negadījumu skaits – līdz pulksten 14.00 valstī reģistrēti jau 34 ceļu satiksmes negadījumi. Par laimi, pagaidām nevienā no negadījumiem neviens nav guvis smagas traumas, vēsta Valsts policijas pārstāvji.

Pagaidām Kurzemes reģionā reģistrēts viens negadījums, Vidzemes reģionā divi negadījumi, Zemgales reģionā – trīs, bet Latgales reģionā pieci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visvairāk negadījumu reģistrēts Rīgas reģionā – līdz pulksten 14.00 policija saņēmusi izsaukumus uz 23 negadījumu vietām. Spriežot pēc negadījumu statistikas, viens no slidenākajiem ceļiem ir Jūrmalas šoseja, kur īsā laikā policija saņēma ziņas par trim negadījumiem, kas notikuši netālu viens no otra – divos gadījumos bija sadursmes starp divām automašīnām, bet vienā gadījumā slidenā ceļa un nepareizi izvēlēta braukšanas ātruma dēļ vadītājs netika galā ar auto vadību un nobrauca no ceļa.

Policija ir informējusi ceļu uzturētājus ar aicinājumu operatīvi notīrīt un nokaisīt ceļus, lai tie nebūtu slideni. Tāpat aicinām arī autovadītājus braukt uzmanīgi un ņemt vērā, ka puteņa laikā ceļš ir slidens un puteņa dēļ var būt apgrūtināta arī redzamība uz ceļa.
*Foto – negadījums uz Jūrmalas šosejas.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā