Uzmanību! Stabu ielā klaiņo ekshibicionists, kurš pirms uzmākšanās sievietēm atvainojas

0 komentāri

Facebook lietotāja E. piektdienas pēcpusdienā sociālajā tīklā vēsta, ka, piektdien, 5. februāra, pēcpusdienā Rīgā, Stabu ielas rajonā, klaiņo ekshibicionists, kurš nekautrējas gaišā dienas laikā ielā uzmākties sievietēm.

Skaties.lv sazinājās ar aculiecinieci, kas norādīja, ka arī viņai uzmācies ekshibicionists. Tas noticis Stabu ielā, starp Avotu un Čaka ielu. Meitene arī mēģinājusi sazināties ar policiju un brīdinājusi citas sievietes uzmanīties no krieviski runājoša pusmūža vīrieša. “(..) dāmas, kas dzīvo šajā rajonā dzīvo, esat nedaudz piesardzīgākas. “Russkijs” ar pliku galvvidu, ūsām, ap četrdesmit pieci un patusnīgs,” raksta lieciniece!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesanti, ka ekshibicionists, pirms uzmākties meitenei, tai atvainojies, bet ar pilnu ierakstu aicinām iepazīties Facebook oriģinālierakstā.

Foto: ekrānuzņēmums

Foto: ekrānuzņēmums

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas