Uzkrītot baļķim, vīrietis gūst smagas traumas

0 komentāri

Piektdien, veicot darba pienākumus, smagas traumas guvuši divi vīrieši, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Kopumā NMPD vakar devies 1267 izsaukumos, no kuriem 192 bijuši saistīti ar traumām.

Uzkrīt baļķis

Rīgas reģionā 57 gadus vecam vīrietim darbā uzkritis smagums. Mediķi pieļauj, ka tas bijis baļķis. Cietušais nogādāts slimnīcā ar smagu politraumu, tostarp galvas traumu, vairāku ribu lūzumiem un muguras skriemeļu bojājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krīt no trepēm

Savukārt Vidzemē 53 gadus vecs vīrietis remontdarbu laikā kritis pa vairāku metru augstām kāpnēm, laužot kāju.

Tikmēr sadzīves apstākļos Latgalē, krītot no vairāku metru augstuma, 47 gadus vecs vīrietis lauzis vairākas ribas un atslēgas kaulu, guvis mugurkaula traumu un smadzeņu satricinājumu. Negadījums noticis šķūnī. Zināms, ka vīrietis stāvējis uz trepēm un zaudējis līdzsvaru.
Citviet Latgalē, krītot no vairāku metru augstuma dzīvojamās mājas kāpņu telpā, 36 gadus vecs vīrietis savainojis mugurkaulu un vēdera iekšējos orgānus. Cietušais bijis alkohola reibumā.

Uzgāž krūzi ar karstu kafiju

Tāpat mediķiem kārtējo reizi nācies palīdzēt bērnam, kurš applaucējies, apgāžot krūzi ar karstu dzērienu. Šoreiz nelaime notikusi Zemgalē, kur pusotru gadu vecs puisītis uzrāvis sev krūzi ar karstu kafiju. Bērns applaucējis vienu plecu, vienu ķermeņa sānu un dzimumorgānu apvidu.

Apdedzinās ar karstu eļļu

Palīdzība termisku apdegumu gadījumā sniegta arī 12 gadus vecam zēnam Kurzemē. Viņš cepis pelmeņus un guvis pieres un vaiga apdegumus, kad pieliecies pie pannas un viņam uzšļakstījusies eļļa.

Savukārt Jūrmalā uz gājēju pārejas notriekts 15 gadus vecs zēns. Jaunietis negadījumā lauzis kāju.

NMPD arī saņēmis izsaukumu pie 70 gadus veca vīrieša Latgalē, kuru uz ielas sakodis svešs suns.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas