Uz Tallinas šosejas izdemolēts gājēju tunelis

0 komentāri

Naktī no 29. uz 30. maiju tika pilnībā izdemolēts apgaismojums gājēju tunelī uz Tallinas šosejas pie Ķīšupes dzelzceļa stacijas autoceļa 33,7. kilometrā. Vandaļi jau atkārtoti izposta apgaismojumu šajā tunelī. Arī pērn vasaras sākumā apgaismojums tur tika izdemolēts, bet augustā to atjaunoja. Ir bijuši mēģinājumi tuneļa aprīkojumu arī dedzināt.

Kopumā 2014. gadā valsts autoceļu aprīkojuma bojājumu un zādzību rezultātā valstij tika nodarīti 205 tūkstošu eiro apmērā. Taču vēl būtiskāks ir drošības aspekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katru reizi, kad tiek bojāts vai demolēts autoceļu aprīkojums, tiek apdraudēta autoceļu lietotāju drošība. Piemēram, ja gājēju tunelī ir izdemolēts apgaismojums, gājēji būs spiesti tumšajā diennakts laikā šķērsot noslogotu šoseju tam neparedzētā vietā, kas būtiski apdraudēs gan pašus gājējus, gan autobraucējus.

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz šo problēmu, kā arī aicinātu cilvēkus nebojāt un nezagt ceļu aprīkojumu, VAS Latvijas Valsts ceļi šogad rīko kampaņu Neamputē ceļazīmi!.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas