Uz Latvijas austrumu robežas kārtējo reizi aizturēti nelegālie imigranti

0 komentāri

Vakar un pagājušās nedēļas nogalē robežsargi aizturējuši jau desmit nelegālos robežpārkāpējus un četrus nozieguma organizatorus. Sadarbojoties ar Baltkrievijas un Krievijas kolēģiem, Latvijas robežsargi jau laikus zināja, ka robežpārkāpēji, Vjetnamas pilsoņi, gatavojas iekļūt Latvijā. Pāri robežai viņus veda vairāki šā nozieguma organizatori.

Nozieguma veicēji dienas gaišajā laikā šķērsoja zaļo robežu un turpināja ceļu ar vieglajām automašīnām, kas viņus jau gaidīja Latvijas pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušās nedēļas nogalē robežpārkāpējus veda divi Krievijas pilsoņi, bet vakar nelegālos imigrantus ieveda Tadžikistānas pilsonis.

Tāpat viens nozieguma organizators, Baltkrievijas pilsonis, vakar aizturēts Baltkrievijas pusē.

Pagājušajā gadā uz Latvijas austrumu robežas aizturēti 136 robežpārkāpēji, no tiem ir 98 Vjetnamas pilsoņi. Vairumā gadījumu nelikumīgie robežas šķērsotāji tiek nogādāti savā dzimtenē par Latvijas valsts līdzekļiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas