Ugunsgrēks Promenade Hotel bēniņos, iespējams, izcēlies īssavienojuma dēļ

0 komentāri

Liepājas viesnīcā Promenade Hotel aizvadītajā naktī notikusi ugunsnelaime – aizdedzies ēkas augšējais stāvs. Piekļūt tam ugunsdzēsējiem bijis ļoti grūti, tāpēc glābšanas darbi turpinājušies līdz pat otrdienas rītam. No viesnīcas evakuēja 10 cilvēkus.

Ugunsgrēks bēniņos, iespējams, izcēlies īssavienojuma dēļ, taču kā iemeslu neizslēdz arī neuzmanīgu rīcību ar uguni. Dzēšanas darbi sākušies diez gan operatīvi, laikus nostrādāja gan dūmu detektori, gan arī sprinkleri. Glābēji nekavējoties ieradās negadījuma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī degšanas platība nav ļoti liela, sarežģītā  plānojuma dēļ dzēšanas darbi ilga vairāk nekā četras stundas. Ugunsdzēsējiem nācās izzāģēt vairākas atveres griestos un noņemt no ēkas jumta daudzus  skārdu pārklājumus.

Negadījuma novēršanas darbu laikā aizpludināti daži viesnīcas numuriņi, kurus plānots atjaunot tūrisma sezonas sākumam, bojājumus segs apdrošināšana. Ēkas vēsturiskais mantojums nav cietis un  viesnīcas darbību plānots atsākt tuvākajās dienās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas