Ugunsgrēkā Berģos iet bojā jauns vīrietis

0 komentāri

Augstienes iela Berģos vijas cauri privātmāju rajonam. Šādās vietās parasti viss ir klusu un mierīgi. Šoreiz, kādas mājas remonta sekas, pamatīgi satraukušas visus vietējos iedzīvotājus. 

Augstienes ielas ēka ir sadalīta divās daļās. Viens no nama īpašniekiem savu pusi nolēmis izremontēt un nolīdzis strādniekus. Viens no strādniekiem, 25 gadus vecs puisis izdomājis, ka savā darba vietā var ne tikai strādāt, bet arī atpūsties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki runā, ka naktī uz sestdienu puisis atvedis savu draudzeni un abi baudījuši brīvdienas. Iespējams, iedzēruši, iespējams, nav nodzēsuši kādu cigareti un sākusies degšana, ko agri no rīta pamanījusi tuvākā kaimiņiene.

Kad ieradās ugunsdzēsēji, jaunais puisis jau bija miris.

Ugunsdzēsēji pagaidām izvairās komentēt nelaimes gadījuma iemeslus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas