Uguns pilnībā noposta atzīta mākslinieka vērtīgo saimniecību; aicina palīdzēt

0 komentāri

Pagājušajā piektdienā nelaime negaidīti piemeklējusi atzītā mākslinieka – dizainera Raimonda Cīruļa saimniecību Sietiņiezī. Cīruļa kungs stāsta, ka uguns darbnīcu iznīcinājis dažu minūšu laikā. Lai arī turpat blakus nodegušajai būvei esot aka, arī tas nav bijis glābiņš, jo augstās temperatūras dēļ ne viņš, ne klātesošie ļaudis nav spējuši pietuvoties ūdens ņemšanas vietai.

Taujāts par nodarīto skādi, mākslinieks atzīst, ka pati būve un tajā esošie instrumenti novērtēti par gandrīz piecdesmit tūkstošiem eiro, sadedzis arī sešdesmito gadu motocikls, taču tā esot mazākā no bēdām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gaisā izkūpējušas unikālas lietas, gadu gadiem veidoti darbi un projekti. Vienīgais, kas paglābts no iespaidīgās darbnīcas, ir pāris rokas instrumenti.

Ja gribat un varat palīdzēt māksliniekam, aicinām jūs sazināties ar viņu, zvanot pa tālruni vai ieskatoties viņa Facebook profilā, kur atrodama informācija gan par ziedošanas iespējam, gan nepieciešamajām lietām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas