Tukumā pie spēļu laukuma vīrietis bērniem piedāvā naudu un aicina sev līdzi

1 komentārs

Svētdien, 12. jūlijā, ap 19.00 Policija saņēma iedzīvotāju zvanus par aizdomīgu vīrieti Tukuma pilsētā – netālu no lielākā bērnu spēļu laukuma -, kurš aicina bērnus sev līdzi un piedāvā eiro. Līdz policijas ierašanās brīdim iedzīvotāji jau viņu bija aizturējuši un nodeva policijas darbiniekiem. Šis 1952. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīgām darbībām.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais ir aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija lūgs tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmeklēšanas laikā tiks noteikta tiesu – psihiatriskā ekspertīze, jo ir pazīmes, ka vīrietis nav garīgi vesels.

Aicinām visus notikušā lieciniekus pieteikties Valsts policijas Tukuma iecirknī, zvanot darba laikā pa tālruni: 63104131.

1 komentārs

TOP komentāri

  • MāRtIņš Vītols ♫♪♫
    0

    MāRtIņš Vītols ♫♪♫

    nu malacis.. pat valsts par velti neko nedod, bet pie pirmās iespējas izmanto tāpat...

    13.07.2015 17:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas