Tukuma novadā izceļas postošs ugunsgrēks

0 komentāri

Vakar, 13.augustā ugunsdzēsējiem nācies dzēst kādu ēku Tukuma novadā. Šobrīd ir pamats aizdomām par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Viensētā, kur vakar līdz naktij rosījās ugunsdzēsēji, šodien valda absolūts miers. Tur Degpunktā komanda sastop tikai kādu kaimiņu, kurš atbraucis ar divriteni un vēl kādu vīrieti, kurš stāsta, ka esot mājas iemītnieks. Viņš mums apgalvo, ka nelaimes brīdī nav bijis mājās. Ieradies tikai tad, kad kaimiņi jau bija izsaukuši glābējus un pagalmā mirgoja ugunsdzēsēju mašīnu bākugunis. Dedzis dzīvojamās mājas otrais stāvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki mēļo, ka māju un šķūni kādā it kā prāta aptumsuma brīdī aizdedzinājis pats mājas iemītnieks, vīrietis, kuru sastapām pagalmā. Taisnība tā vai nē, lai lemj likumsargi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas