Trauksmes signāla dēļ nācies evakuēt Sergeja Žoltoka vidusskolu

0 komentāri

Mācību iestādēs regulāri notiek tā sauktās viltus trauksmes, lai visi zinātu, kā jārīkojas ārkārtas situācijās. Šodien skolēniem, kuri mācās Sergeja Žoltoka vidusskolā, šīs iegūtās zināšanas bija jāizmanto reālā situācijā.

Ceturtdien, 19. novembrī, Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolā, Vietalvas ielā, atskanēja trauksmes signāls, kas ziņoja, ka izcēlies ugunsgrēks. Glābēji jau bija ceļā, savukārt skolotāji un skolēni sāka pamest telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skolotāji ar skolēniem izveda bērnus garderobē, pārģērbās un devās uz hokeja skolu, ar ko ir noslēgts līgums.

Evakuācija noritējusi lieliski, skolotāji var lepoties ar saviem audzēkņiem. Savukārt trauksmei bijis vien pavisam niecīgs iemesls, ko ātri vien izdevies novērst.

Es dzirdēju, ka problēma bija elektrības vados puišu darbmācības kabinetā. Bērnus visvairāk interesēja – vai viņi varēs doties mājās. Taču nekā. Kolīdz glābēji aizbrauca, mācības turpinājās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas