Tramīgs autovadītājs nodod pats sevi; policija atrod 60 tūkstošus cigarešu

0 komentāri

Vakar Ķeguma novadā, Tomes pagastā, ceļu policisti, veicot savus ikdienas pienākumus, apturēja automašīnu Volvo, kuru vadīja 1975. gadā dzimis vīrietis. Policisti pamanīja, ka transportlīdzekļa vadītājs un pasažieris – 1969. gadā dzimis vīrietis – uzvedas satraukti un automašīnā atrodas arī vairākas aizdomīgas kastes.

Aizdomās, ka tiek pārvadātas nelegālas preces, likumsargi lūdza automašīnas vadītājam parādīt pārvadāto kastu saturu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka automašīnā atrodas 60”000 nelegālo cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, kā arī 21 litrs nelegālā alkohola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abas personas tika nogādātas Baložu iecirknī. Pret aizturētajiem ir uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvadāšanu. Aizturētie vīrieši atrodas izolatorā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas