Traģiskā autobusa avārija Igaunijā. Kā tā varēja notikt?

0 komentāri

Traģiskā avārija notika ap plkst. 00.49 uz ceļa Jehvi-Tartu, kad Lux Express grupā ietilpstošā pārvadātāja Simple Express autobuss, braucot maršrutā Sanktpēterburga-Rīga, sadūrās ar kravas automašīnu, kas reģistrēta Lietuvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc sākotnējās informācijas, “fūre” iebraukusi pretējā joslā. Gājis bojā autobusa vadītājs, Latvijas pilsonis ar 30 gadu darba pieredzi. Autobusā kopumā atradās 19 pasažieri un divi autobusa vadītāji – deviņi Krievijas Federācijas, astoņi Latvijas un divi Igaunijas pilsoņi. 13 pasažieri hospitalizēti, pieci no tiem vismaz šodien pusdienlaikā vēl atradās slimnīcā.

Lux Express birojā šodien valdīja skumja atmosfēra. Kolēģi sēroja par bojāgājušo un teica – viņu rīcībā ir skopa informācija par notikušā apstākļiem.

Kā liecina Igaunijas medijos pieejamā informācija, ceļš bijis ļoti slidens. Iespējams, ka Lietuvas kravas automašīna pretējā joslā nokļuvusi, jo vienkārši saslīdējusi.

Atgādināsim, ka Lux Express autobuss Igaunijā uz tā paša ceļa avarēja janvāra beigās. Ap pulksten 00.42 Narvas apkārtnē kompānijas Lux Express autobuss ieslīdēja grāvī un negadījumā cieta 13 cilvēki. Divi cilvēki negadījumā guvuši smagas traumas.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas