Tiesas sēdē par mūķenes slepkavību atklājas jaunas, baisas detaļas

2 komentāri

Jauns puisis vārdā Ņikita aukstasinīgi un ar īpašu cietsirdību nogalinājis divas bezpalīdzīgas sievietes. Lai arī pirmstiesas izmeklēšanā viņš savu vainu atzina, tiesas zālē viņš atkal apgalvoja, ka ar noziegumu nekādi nav saistīts un nožēlu nepauda, vēsta raidījums Degpunktā.

19 gadus vecais Ņikita Konokotovs policistu konvoja pavadībā otrdien, 22. decembrī iesloļoja tiesas zālē, lai sēstos uz apsūdzēto sola. Viņš tiek vainots divu sieviešu slepkavībās Ķīpsalā 2014. gada nogalē. Ņikita, lai arī pirmstiesas izmeklēšanā savu vainu atzinis, tiesā vairs nejuta ne kripatiņas nožēlas, smaidīja un kategoriski noliedza savu saistību ar šiem noziegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa otrdien noklausījās prokurora lietas materiālu lasījumu, kurā secināts, ka Ņikita ir galvenais un vienīgais aizdomās turamais.

Foto

Klostera māsas Leonīdas Tatarčukas slepkavība notikusi decembra sākumā, kad Ņikita viņai uzbrucis, žņaudzis, bet pēc tam ar koku nežēlīgi sitis pa galvu un seju, līdz dievbijīgā sieviņa bija mirusi.

Pēc tam, slēpjot līķi, viņa tika apsegta ar zariem. Tiesā tika pieļauta versija, ka Ņikita mūķeni pazinis, ja ne personīgi, tad pēc izskata noteikti, jo viņš un viņa mamma no savas dzīvesvietas Matrožu ielā gājuši uz klosteri pēc ēdiena pārpalikumiem, ko piedāvā trūcīgajiem.

Baisas detaļas atklājās arī par otras noslepkavotās sievietes Ludmilas nāves apstākļiem. Ņikita esot viņu žņaudzis, smagi piekāvis, un spīdzinājis, vēl dzīvai esot, sievietes ģenetālijās bāzis kokus. Izmeklētājiem jau pirms tiesas bija versija, kāpēc puisis šādi izrīkojies ar saviem upuriem.

Vairāk uzzini raidījuma Degpunktā sižetā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Inga
  0

  Inga

  Olitiņa kā vienmēr skaista.

  09.12.2016 15:54

 • haralds elceris
  0

  haralds elceris

  sabrauks Lēnumas un Žīdmanie†es uzaicinātie musļaku džijuhis†i, varos kris†īgo ka†oļu jaunavu skolas veselām klasēm un atklāsies vēl baisākas de†aļas!
  https://www.youtube.com/watch?v=h0KmEaWsSQw

  23.12.2015 10:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas