Tiesā izskan, ka Latvijas miljonārs Belokoņs Anglijas futbola klubu finansējis ar nelegālu naudu

0 komentāri

Vai Latvijas miljonārs un baņķieris Valērijs Belokoņs izmantojis nelegāli iegūtu naudu sava Anglijas futbolkluba Blackpool finansēšanā? Šādi apvainojumi izskanējuši tiesas prāvā starp Belokoņu un futbola kluba līdzīpašniekiem Oistonu ģimeni.

Ouena Oistona advokāti tiesā norādījuši, ka Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) Belokoņa Baltic International Bank piemērojusi 1,1 miljonu eiro naudas sodu par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma pārkāpumiem. Tas raisot aizdomas, ka nelegāli iegūta nauda varētu būt tikusi izmantota viņu līdzīpašumā esošā Blackpool kluba finansēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Belokoņs Blackpool kluba mazākumdaļas iegādājās pirms 10 gadiem, bet nu jau vairākus gadus starp viņu un vairākuma īpašniekiem – Oistonu ģimeni – valda strīds par finanšu jautājumiem, kas nu jau tiek risināts tiesā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas