Tiesa apcietinājusi astoņus gadus vecā puikas nolaupītāju

0 komentāri

Tiesa šodien piemērojusi apcietinājumu par astoņus gadus veca ķīlnieka sagrābšanu aizturētajam agrāk tiesātajam jaunietim, informē policija.

Pret jaunieti ir sākts kriminālprocess par ķīlnieka sagrābšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz piecpadsmit gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā vēstīts, aizvakar Rīgas Teikas iecirknī vērsās kāda 1972.gadā dzimusi sieviete, kura pastāstīja, ka saņēmusi īsziņu no astoņus gadus vecā dēla mobilā tālruņa, pēc kuras sieviete saprata, ka dēls ir nolaupīts.

Īsziņas tekstā bija minēts, ja sieviete grib vēl kādu reizi redzēt savu dēlu, tad viņai noteiktā vietā un laikā ir jānogādā 450 eiro izpirkuma maksa. Īsziņas sūtītājs brīdināja par nevēršanos policijā, jo tas izraisīšot vēl smagākas sekas.

Tajā pašā dienā policija ķīlnieku atbrīvoja, aizturēta iespējamā vainīgā persona. 1994.gadā dzimušais aizturētais ir kāds cietušā zēna ģimenei tuvs cilvēks un agrāk bijis tiesāts par zādzību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas