Svētdien ledū ielūzis un pazudis vīrietis, kas vizinājās pa Daugavu ar sniega motociklu

0 komentāri

Svētdienas vakarā ap plkst. deviņiem Ķekavas novada Daugmales pagastā Daugavā vīrietis brauca ar sniega motociklu un pazuda, bet ledū bija redzams vien melns caurums, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji.

Ierodoties notikuma vietā, apmēram 200 metrus no krasta, ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ielūšanas vietu, bet nebija redzamas pēdas, kas liecinātu, ka cilvēks būtu izkļuvis no ūdens, kā arī ūdenī nebija redzams vīrietis un sniega motocikls. Tumsas dēļ ledū ielūzušā cilvēka meklēšanas darbi tika pārtraukti, bet tie tiks turpināti šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsdzēsēji glābēji atgādina, ka ledus biezums ūdenstilpnē nav vienmērīgs un neskatoties uz vairākas nedēļas ilgušajiem saliem, ūdenstilpnēm vēl joprojām var būt vietas, kur ledus ir plāns un nevar izturēt cilvēka svaru. Plānāks ledus vienmēr būs vietās, kur ir lielāka straume, pazemes avoti, pie tiltu pārvadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas