Stop drugs: lai notvertu pedofilu, jāpalielina iedzīvotāju patruļu skaits

0 komentāri

Imantas iedzīvotāju sanāksmē vakar vakarā nolemts, – lai noķertu Pārdaugavas pedofilu, jāpalielina iedzīvotāju patruļu skaits. Tā paziņojis  kustības Stop drugs valdes priekšsēdētājs Sandris Bergmanis.

Sanāksmē secināts, ka īpaši patruļas nepieciešamas skolu teritorijās. Jāvēro aizdomīgu vīriešu darbība – vai kāds neseko bērniem. Patrulētāji arī aicina visus Latvijas iedzīvotājus pievērst uzmanību varmākas fotorobotam. Iespējams, ka Imantas pedofils dzīvo kaimiņos kādam, kurš līdz šim nemaz nav redzējis šo fotorobotu.

Kā zināms, Zasulauka rajonā kāds vīrietis veicis seksuālu uzbrukumu 13 gadu vecai meitenei. Viena no galvenajām policijas izvirzītajām versijām ir, ka noziegumu varētu būt izdarījis tā dēvētais Imantas pedofils, kuru policija meklē jau kopš pavasara. Viņš tiek vainots par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā. Minētos noziegumus vienoja tas, ka tie pastrādāti dzīvojamo māju liftos.

Policija uzskata, ka šis pedofils upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas