”Šrotā” izceļas pamatīgs ugunsgrēks; nodeg divi spēkrati

0 komentāri

Savienības ielā, Jelgavā, ir metāla pieņemšanas punkts, no kura vakar pa dienu sāka celties melni, biezi dūmi. Teritorijā sākās degšana, un tās darbinieki sāka skraidīt apkārt ar ugunsdzēšamajiem aparātiem. Paši viņi glābējiem nezvanīja, acīmredzot cerēja liesmas apdzēst pašu spēkiem.

Ugunsdzēsējus izsauca aculiecinieki, un viņi atbraucot secināja, ka slēgtā teritorijā deg divas automašīnas, kuru apdzēšana strādniekiem pašiem nav pa spēkam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, tiešām degušas divas vecas, metāllūžņos nodotas automašīnas. Strādnieki cerējuši uguni apdzēst paši, taču ugunsdzēšamie aparāti pievīluši. Vīrietis spriež – tie ir derīgi tikai telpās.

Lūžņos nodotajām aptuveni 100 eiro vērtajām mašīnām veikti griešanas darbi un to laikā izcēlies ugunsgrēks.

Ugunsdzēsēji gan pieturas pie mazliet citādākas versijas. Degšanā pie vainas, iespējams, bijusi degviela, kas izplūdusi no viena spēkrata.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas