Specvienība dodas savaldīt vīrieti, kurš pamatīgā reibumā izmēģina gāzes pistoli

0 komentāri

Šovakar, 18. decembrī, Valsts policija saņēma informāciju, ka nenoskaidrota persona šaudās pie Šmerļa meža. Ņemot vērā, ka tika saņemtas ziņas par bruņotu personu, uz notikuma vietu tika nosūtīti Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, portālu Skaties.lv informēja Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis. 

Ierodoties notikuma vietā, pēc aculiecinieka dotajām norādēm, vīrieti ātri vien izdevās notvert un nogādāt policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tur atklājies, ka 1978. gadā dzimušais vīrietis ir 1,57 promiļu reibumā. Pie viņa atrasts arī gāzes ierocis.

Vīrietis policijai atklājis, ka gāzes ieroci iegādājies šodien un vēlējies to izmēģināt.

Policija informē, ka pret personu uzsākta administratīvā lieta par šaujamieroča, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča vai gāzes pistoles (revolvera) iegādāšanos, nēsāšanu, pārvadāšanu, izmantošanu un pielietošanu alkohola ietekmē, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, kā arī narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas