Šosejas malā pilnībā sadeg kravas mikroautobuss

0 komentāri

Bēdīgi šī diena beigusies kādam kravas mikroautobusa vadītājam, kurš bija ceļā uz darbu, bet beigās palika gan bez automašīnas, gan plānotās peļņas. 

Vladimirs šorīt no Ventspils puses pa Jūrmalas apvedceļu brauca Rīgas virzienā. Vīrietim bija jāpaņem kāda krava – tieši kravu pārvadājumi ir viņa pamatdarbs. Jūrmalas šosejas vidū no Vladimira automašīnas motortelpas sāka nākt dūmi. Vīrietis centies glābt, kas glābjams, bet diemžēl velti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vladimirs pateicas šoferiem, kuri nepalika vienaldzīgi viņa bēdā, taču diemžēl arī palīdzība no malas šoreiz nelīdzēja.

Glābēji atbrauca dažu minūšu laikā, un degošā auto apdzēšana neaizņēma ilgāk par desmit minūtēm. Šajā gadījumā gan Vladimiram tas ir mazs mierinājums, jo viņš palicis bez sava iztikas avota.

Lai arī zaudējums ir ļoti nepatīkams, jādomā, ka Vladimiram viss tomēr būs kārtībā, jo šajā gadījumā vismaz viņš pats ir sveiks un vesels.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas