Šokējošs eksperimenta video: Latvijas iedzīvotāji nereaģē, ja redz zādzību savā acu priekšā

1 komentārs

”Atstāšu logu pusatvērtu, lai istabas izvedinās, kamēr neesmu mājās. Neviens taču tāpat nemēģinās ielauzties dienas gaišajā laikā, kamēr apkārt gar logu regulāri staigā cilvēki!” šāds lēmums diemžēl nereti tiek pieņemts pirms iziešanas no sava mājokļa.

Šā iemesla dēļ apdrošināšanas sabiedrība BALTA veica eksperimentu, vēloties pārliecināties, cik droši ir paļauties, ka garām staigājošu cilvēku klātbūtne samazinās risku mājokļa apzagšanai. Eksperimenta rezultāts – tikai 3 no 17 gadījumiem garāmejošie cilvēki uzdrošinājās apturēt zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan pastāv uzskats, ka garnadži uzdarbojas tikai tumšā laikā, jo īpaši rudens un ziemas mēnešos, kad viņus grūtāk pamanīt, statistika rāda, ka zagļiem gaišs laiks un pat dienas vidus nav šķērslis savu nelikumīgo un nekrietno plānu īstenošanai.

Garnadži aktīvi darbojas arī visos gaišajos – pavasara un vasaras – mēnešos.

Noskaties video un padomā, kā reaģētu tu, ja redzētu, ka zaglis uzdarbojas svešā dzīvoklī?

1 komentārs

TOP komentāri

  • L&G
    +1

    L&G

    Galigi neiskatas pec zadzibas.

    29.07.2015 17:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas