Šogad uz Latvijas robežām aizturēti jau 136 nelegālie imigranti un 31 cilvēku kontrabandists

0 komentāri

Svētdien, 28. jūnijā, robežsargi Latvijas-Lietuvas pierobežā aizturēja 12 Vjetnamas pilsoņus un divus pārvadātājus. Rīgas pārvaldes robežsargi uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne-Lietuva Vecumnieku novadā Skaistkalnes pagastā pārbaudei apturēja divas no Latvijas uz Lietuvu izbraucošās automašīnas: Opel Vivaro, kuru vadīja Latvijas valstspiederīgais, un VW Passat, kuru vadīja Latvijas pilsonis.

Automašīnās tika pārvietoti 12 Vjetnamas pilsoņi bez derīgiem ceļošanas dokumentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visas personas aizturētas. Uzsākts Kriminālprocess par nelikumīgu personu pārvietošanu pāri valsts robežai un par apzinātu personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā.

Šogad nepilnos 6 mēnešos par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu robežsargi jau aizturējuši 136 nelegālos imigrantus, no tiem 100 Vjetnamas pilsoņus. Salīdzinājumam visā 2014. gadā tika aizturēti 139 nelegālie imigranti.

Par nelikumīgu personu pārvietošanu šogad robežsargi aizturējuši 31 pārvadātāju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas