Šogad Latvijā atklāti 15 organizētās noziedzības grupējumi

0 komentāri

Šā gada laikā Finanšu policija un Muitas policija atklājušas un pārtraukušas 15 organizētās noziedzības grupējumu darbību. Šādu informāciju sniedz VID ģenerāldirektores vietnieks Kaspars Čerņeckis.

Viens no vērienīgākajiem ir kriminālprocess, kurā par izvairīšanos no PVN nomaksas vairāk nekā 750 tūkstošu eiro apmērā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju vairāk nekā 3,5 miljonu eiro apmērā, aizdomās tiek turēta virkne vietējo uzņēmumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Komentējot citu lietu, gada sākumā aizturēto hašiša kravu vairāk nekā 10 miljonu vērtībā, Čerņeckis sacīja, ka muitas laboratorija pabeigusi galvenās ekspertīzes, šobrīd vēl turpina DNS un daktiloskopiskās pārbaudes.

Šī bija Latvijas vēsturē lielākā aizturētā narkotiku krava. Vienlaikus Čerņeckis atzina, ka pieaug pasta sūtījumu daudzums, kuros konstatētas narkotikas, bet narkotiku kontrabandā tiek iesaisti Latvijas valsts piederīgie, kurus izmanto kā kurjerus.

Savukārt fiktīvu uzņēmumu dibināšanā par amatpersonām tiek izmantoti ārvalstu iedzīvotāji, kā arī jaunieši, kas neapzinās iespējamās sekas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas