Smiltenē vīrietis nožņaudz un aizdedzina savu 24 gadus veco draudzeni

3 komentāri

Šokējoši notikumi risinājušies Smiltenē. Tur glābēji devušies dzēst degošu dīvānu un uz tā atraduši sievietes mirstīgās atliekas. Par viņas noslepkavošanu aizturēts viņas draugs, kurš notiekošajā noskatījies, jautri smejoties.

Ierasti klusajā privātmāju rajonā Smiltenē, Veldes ielā, sestdienas vakarā pēkšņi parādījās ugunsdzēsēji. Divstāvu ķieģeļu mājā dega dīvāns. Uz tā gulēja jauna sieviete. 24 gadus vecā Ilze, kura bija atnākusi ciemos pie sava drauga. Meitene bija mirusi. Ugunsdzēsēji novērtēja situāciju un nosprieda, ka 24 gadus vecā sieviete noslepkavota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iespējams, nožņaugta. Dīvāns, visticamāk, aizdedzināts pēc tam. Vainīgs viņas draugs – Dairis, pie kura meitene atnākusi ciemos uz viņa vecāku māju.

Vīrietis nebija ilgi jāmeklē. Viņš turpat pļavā vēroja notiekošo.

32 gadus vecais vīrietis drīz vien aizturēts aizdomās par savas draudzenes nogalināšanu. Policisti notikušo komentē izvairīgi. Vīrietis pats neko sakarīgu par sestdienas notikumiem nav pastāstījis.

Mirušajai sievietei ir bērns, kurš dzīvo kopā ar viņas mammu. Lietā sākts kriminālprocess par slepkavību, un nozīmētas tiesu medicīniskās ekspertīzes, kuru rezultātā varēs noteikt sievietes nāves cēloni.

Video:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Murgs
  +1

  Murgs

  Bļin, ja jau sieviete bij slikta, vajadzēja beigt attiecības nu nejau tik brutāli izrīkoties!
  Lupata ne vīrietis! Katrs vīrietis kurš sit, aizvano ar lamuvārdiem ir LUPATA! AR TÀDU TIK GRĪDAS MAZGĀT!

  27.08.2015 20:03

 • Nja
  +1

  Nja

  Ceru ka tas bezsmadzeņu radījums ir atdzinies ko ir izdarījis..Lai vai kāda Ilze bija,viņa to nebija pelnījusi!

  25.08.2015 23:10

 • kaimiņtante
  0

  kaimiņtante

  Es gan ticu, ka viņš ir vainīgs. Jau sen ar to cilvēku (un arī citiem, kas tur apgrozās) kaut kas nav bijis kārtībā- tur regulāri bija policijas izsaukumi, skandāli,kad piedzēries vīrietis skaļā balsī kādu sievieti lamā necenzētos vārdos. Plus vēl tā nenormālā mašīnas motora kaucināšana, kas varēja vilkties stundām, agresīva braukšana, bēgšana ar mašīnu no policijas. Viņiem pat suns ir nenormāls un visu laiku gaudo. Es ļoti ceru, ka šoreiz viņu iesēdinās uz ilgu laiku un beidzot būs miers.

  05.09.2015 21:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas