Smaga avārija Pierīgā: neglābjami sasisti spēkrati; cilvēkiem traumas

0 komentāri

Svētdien tikai dažas minūtes pirms vieniem dienā Dreiliņos, pie pašas Rīgas robežas, sadūrušies divi vieglie automobiļi – Hyundai vadītājs devies ārā no Rīgas, bet pie Volvo stūres sēdošais vīrietis braucis Lubānas ielas rotācijas apļa virzienā. Tagad no abiem spēkratiem palikušas vien driskas.

Iespējams, notikušajā vainojams tieši steidzīgā Hyundai stūrētāja neapdomīgais apdzīšanas manevrs, kā rezultātā abi automobiļi, gandrīz nebremzējot, sadūrušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaušams, ka avārijas brīdī ātrums bijis salīdzinoši liels, jo spēkrati sabojāti pamatīgi un, visticamāk, ne viens, ne otrs, vairs nav atjaunojami.

Pēc negadījuma uz laiku tika bloķēta satiksme, un nelaimes vietā ieradušies policisti, glābēji un mediķi.

Pēc spēcīgā trieciena slimnīcā nonākuši pilnīgi visi automašīnās sēdošie cilvēki. Vissmagāk cietis 46 gadus vecais Hyundai vadītājs, kurš ar dažādiem lūzumiem un sasitumiem nekavējoties nogādāts slimnīcā. Turpat nonācis arī 30 gadus vecais Volvo stūrētājs un viņa dzīvesbiedre.

Notikuma vietā sastaptie radinieki, kuri ieradušies pēc tā, kas palicis pāri no ģimenes automašīnas, apstiprina, ka Volvo pasažieriem klājas nedaudz labāk.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas