Skumji… “Fūres” šoferim, visticamāk, kļūst slikti pie stūres, un auto avarē

1 komentārs

Ne vienmēr ceļu satiksmes negadījumos ziemā var vainot slidenus ceļus vai pārgalvīgu braukšanu. Kā visticamākais negadījuma iemesls kādas smagās automašīnas avārijai tiek minēts vadītāja veselības problēmas.

Svētdien un pirmdien netīrītie ceļi un pašu autovadītāju nepamatotais risks radīja neskaitāmus negadījumus un avārijas situācijas, taču svētdien notikušas kravas automašīnas avārijā nu nekādi nevar vainot nedz vienu, nedz otru faktoru. Visticamāk, “fūres” šoferis nobraucis no ceļa veselības problēmu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Svētdien ap plkst. 17.40 pievakarē Limbažu novadā uz Tallinas šosejas kāds šoferis no Igaunijas ar kravas automašīnu DAF nobrauca no ceļa, ieslīdēja grāvī un apgāzās. Aculiecinieki šoferim netika klāt, jo vadītāja durvis bija piespiestas pie zemes, bet pasažiera durvis atradās pārāk augstu. Uz notikuma vietu izsaukti gan mediķi, gan ugunsdzēsēji.

Tā kā uz šofera ķermeņa un galvas nav redzamu miesas bojājumu, mediķi pieļauj, ka vīrietim vienkārši kļuvis slikti.

Jebkurā gadījumā par notikušo uzsākts kriminālprocess un vīrieša mirstīgās atliekas nosūtītas ekspertīzei.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kents
    0

    Kents

    Tie virsraksti vnk iespārda... - Skumji... Ja liek tādus ierakstus pie viena, tad lieciet arī pie citiem šāda veida rakstiem, vai arī pie citiem līdzīgiem notikumiem nav skumji?!

    05.01.2016 18:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas