Skolnieki aizdedzina skolas tualeti

0 komentāri

Šodien pusdienlaikā pa Rīgas Lastādijas internātpamatskolas ceturtā stāva logiem sāka velties kodīgi dūmi. Tualetes telpās audzēkņi aizdedzinājuši paštaisītu, ļoti dūmojošu priekšmetu, kurš iekūries ar tādu spēku, ka visas labierīcības apsūbējušas.

Ugunsdzēsējiem, kuri pieraduši strādāt daudz smagākos apstākļos, šis darbiņš bija relatīvi viens no vieglākajiem. Viņi ātri atbrauca, apdzēsa to, kas vēl dzēšams, un izvēdināja telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skolas direktore pateicas glābējiem par operatīvo rīcību un priecājas, ka skolēniem nebija jāstāv uz ielas un jāsalst. Viņi patvērušies otrā ēkā, kur ir skolēnu naktsmājas. Lai arī direktore smaida, ir skaidrs, ka priekšā vēl liela skaidrošanās ar mazajiem delveriem.

Ja nu kāds no audzēkņiem šādi vēlējās izbēgt no kādas stundas vai kontroldarba, tad mācībspēki atgādina, – šādā veidā problēmas nerisina, bet gan tikai atliek uz nedaudz vēlāku laiku.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas