Skolēnu autobusa šoferis, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem puikām

0 komentāri

Jūrmalas policisti notvēruši kādu skolēnu autobusa šoferi, kurš, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem zēniem un centies viņus pamudināt uz dažādām netiklām darbībām.

Šīs nedēļas sākumā Jūrmalas kārtības sargu palīdzību lūgusi kāda sieviete, kuras pusaugu dēls pēdējā laikā sācis klaiņot. Arī pēdējās dienas viņš mājās nav redzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti pieņēmuši kundzes iesniegumu un uzsākuši dumpīgā tīņa meklējumus. Taču sastapšanās ar pazudušo pusaudzi izrādījusies pavisam citāda, nekā policisti varēja pat iedomāties.

Puikas teiktais piefiksēts, un izmeklēšanas laikā vīriem izdevies noskaidrot arī iespējamo pāridarītāju. Tas ir kāds 49 gadus vecs vīrietis.

Tā kā aizturētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, turklāt izmeklētājiem ir pamats aizdomām, ka viņš varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem, likumsargi lūdz Degpunktā skatītāju palīdzību.

Ja varat kā palīdzēt likumsargiem, izmeklētāji jūs gaida Jūrmalas policijas iecirknī. Tāpat ar vīriem varat sazināties, zvanot pa tālruņa numuriem: 67075111, 67075130 vai 110.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas